Show Email Address (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Options
is: Setingar

en: Hidden
is: Krógvað

en: field
is: rein
