Show Email Address (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: État

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Email
fr: Courriel

en: Inline
fr: En ligne

en: Hidden
fr: Caché

en: Privacy
fr: Confidentialité

en: Above
fr: Au-dessus

en: field
fr: champ
