Show Email Address (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Inline
gl: En liña

en: Hidden
gl: Oculto

en: Above
gl: Enriba

en: field
gl: campo
