Show Email Address (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Email
he: דוא"ל

en: Options
he: אפשרויות

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Hidden
he: מוסתר

en: Privacy
he: פרטיות

en: Above
he: מעל

en: field
he: שדה
