Show Email Address (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Options
jv: Opsi

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Above
jv: Ndhuwur
