Show Email Address (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ
