Show Email Address (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Email
lt: El. paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Above
lt: Virš

en: field
lt: laukelis
