Show Email Address (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Above
lv: Virs

en: field
lv: lauks
