Show Email Address (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Options
mr: विकल्प

en: Inline
mr: आतील
