Show Email Address (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Hidden
oc: Amagat

en: Above
oc: En dessús

en: field
oc: camp
