Show Email Address (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Options
pt: Opções

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Hidden
pt: Oculto

en: Privacy
pt: Privacidade

en: Above
pt: Acima

en: field
pt: campo
