Show Email Address (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Email
ro: email

en: Options
ro: Opțiuni

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Above
ro: Deasupra

en: field
ro: câmp
