Show Email Address (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Email
tr: E-posta

en: Options
tr: Seçenekler

en: Inline
tr: Satır içi

en: Hidden
tr: Gizli

en: Privacy
tr: Gizlilik

en: Above
tr: Üstte

en: field
tr: alan
