Show Email Address (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Hidden
ast: Anubríu
