Show Email Address (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Above
bo: གོང་དུ

en: field
bo: གནས་ཁོངས
