Show Email Address (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Options
bs: Opcije

en: Inline
bs: U liniji

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Privacy
bs: Privatnost

en: Above
bs: Iznad

en: field
bs: polje
