Show Email Address (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Email
da: E-mail

en: Options
da: Valg

en: Inline
da: Integreret

en: Hidden
da: Skjult

en: Privacy
da: Privatliv

en: Above
da: Ovenover

en: field
da: felt
