Show Email Address (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Options
el: Επιλογές

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Above
el: Από πάνω

en: field
el: πεδίο
