Show Email Address (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Inline
eo: en linio

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Above
eo: Supere
