Show Email Address (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Above
eu: Gainean

en: field
eu: eremua
