Show Email Address (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Above
gu: ઉપર
