Show Email Address (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Email
hu: E-mail

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Above
hu: Felette

en: field
hu: mező
