Show Email Address (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Options
id: Opsi

en: Inline
id: Sebaris

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Privacy
id: Privasi

en: Above
id: Di atas

en: field
id: Bidang
