Show Email Address (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Email
it: E-mail

en: Options
it: Opzioni

en: Inline
it: In linea

en: Hidden
it: Nascosto

en: Above
it: Sopra

en: field
it: campo
