Show Email Address (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: field
mn: талбар
