Show Email Address (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Above
my: အပေါ်
