Show Email Address (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Email
nl: E-mail

en: Options
nl: Opties

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Above
nl: Boven

en: field
nl: veld
