Show Email Address (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Options
sl: Možnosti

en: Inline
sl: V vrstici

en: Hidden
sl: Skrito

en: field
sl: polje
