Show Email Address (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Above
ug: ئۈستىدە
