Show Email Address (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Email
ur: ای میل

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
