Show Node Aliases (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Alias
bg: Псевдоним
