Show Node Aliases (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Language
hi: भाषा

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Alias
hi: उपनाम
