Show Node Aliases (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन
