Show Node Aliases (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Administration
ru: Администрирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: Alias
ru: Синоним
