Show Node Aliases (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho
