Show Node Aliases (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Alias
be: Аліас
