Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Date
ar: التاريخ

en: Image
ar: الصورة

en: Duration
ar: المدة الزمنية
