Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Date
ca: Data

en: Image
ca: Imatge

en: Duration
ca: Durada

en: Feeds
ca: Canals
