Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Image
fi: Kuva

en: Duration
fi: Kesto
