Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Date
hu: Dátum

en: Image
hu: Kép

en: Duration
hu: Időtartam

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Add Image
hu: Kép hozzáadása
