Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ
