Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Date
oc: Data

en: Image
oc: Imatge

en: Duration
oc: Durada

en: Feeds
oc: Flux
