Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Date
sv: Datum

en: Image
sv: Bild

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Feeds
sv: Innehållsflöden
