Showoff Image (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Date
uk: Дата

en: Image
uk: Зображення

en: Duration
uk: Тривалість

en: Feeds
uk: Потоки

en: Add Image
uk: Додати зображення
