Showoff Image (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Date
cs: Datum

en: Image
cs: Obrázek

en: Duration
cs: Trvání

en: Feeds
cs: Zdroje
