Showoff Image (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Image
el: Εικόνα

en: Duration
el: Διάρκεια
