Showoff Image (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Date
eu: Data

en: Image
eu: Irudia

en: Duration
eu: Iraupena
