Showoff Image (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Date
fa: تاریخ

en: Image
fa: تصویر

en: Duration
fa: مدت

en: Feeds
fa: خوراک‌ها
