Showoff Image (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Date
hi: तारीख

en: Image
hi: चित्र

en: Duration
hi: अवधि
