Showoff Image (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Date
ja: 日付

en: Image
ja: 画像

en: Duration
ja: 期間

en: Feeds
ja: フィード

en: Add Image
ja: 画像の追加
